W naszej operze jak w Hollywood

W naszej operze jak w Hollywood

W naszej operze jak w Hollywood

W naszej operze jak w Hollywood

W naszej operze jak w Hollywood

W lutym hollywoodzka atmosfera na scenie Opery Nova zagości na dłużej i to z rozmachem za sprawą musicalowej produkcji. Legendarny „Bulwar Zachodzącego Słońca” zobaczycie Państwo tylko w Bydgoszczy!


Genialna muzyka A.L. Webbera, znakomite kreacje wokalno-aktorskie, skomplikowane relacje między bohaterami, szczypta humoru i zaskakujący finał - wszystko to znajdziecie Państwo w „Bulwarze Zachodzącego Słońca”, w którym nie brak też sceny z noworocznej imprezy. Zatem jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie powitał nowego 2024 roku razem z nami, koniecznie przybądźcie na 𝑆𝑢𝑛𝑠𝑒𝑡 𝐵𝑜𝑢𝑙𝑒𝑣𝑎𝑟𝑑 - najsłynniejszy adres w Los Angeles, który przez dziewięć wieczorów (2, 3, 4 oraz 7, 8, 9, 10,  11 i 13 lutego) będzie znajdować się na scenie Opery Nova. 

Inscenizacja Opery Nova - wyreżyserowana przez Jacka Mikołajczyka - to inscenizacja utworu A.L. Webbera, który skomponował go na podstawie legendarnego filmu Billy'ego Wildera z 1950 r. o tym samym tytule. 

Bilety w sprzedaży online TUTAJ oraz kasie Opery Nova. 

Bydgoski „Bulwar Zachodzącego Słońca”  
w złotej dziesiątce

Miło nam przekazać, że „Bulwar Zachodzącego Słońca” Opery Nova znalazł się w ZŁOTEJ DZIESIĄTCE najlepszych spektakli muzycznych!

 

- Odwiedziłem Broadway i West End, by przez pryzmat najlepszych teatrów muzycznych na świecie ocenić nasze krajowe produkcje. W 2023 roku obejrzałem tytuły wcześniej już przeze mnie i kolegów krytyków wyróżniane, a także premiery. I wyselekcjonowałem „złotą dziesiątkę” – wyjaśnia Jakub Panek, który o 𝗦𝗨𝗡𝗦𝗘𝗧 𝗕𝗢𝗨𝗟𝗘𝗩𝗔𝗥𝗗 (𝟴. 𝗠𝗜𝗘𝗝𝗦𝗖𝗘) pisze:

 

Skrzy się tu od emocji. Jacek Mikołajczyk kocha i czuje musicale. Przy realizacji tego tytułu odnalazł się wspaniale. W efekcie już od września 2021 r. (premiera 18.09.2021 r.) oglądamy jeden z najlepszych muzycznych spektakli w Polsce.

Bydgoski „Bulwar…” to dopracowana scenografia Mariusza Napierały, znakomite kreacje aktorskie (Jolanta Litwin-Sarzyńska, Tomasz Bacajewski, Damian Aleksander, Tomasz Steciuk czy Karol Drozd) i świetna, porywająca interpretacja muzyczna Krzysztofa Herdzina. Perełka, po którą warto sięgnąć - rekomenduje Jakub Panek.

Cały tekst pt. „Złota dziesiątka”. Teatr muzyczny na najwyższym poziomie [WYBÓR PANKA] można przeczytać TUTAJ.