Na pamiątkę z Opery Nova

Na pamiątkę z Opery Nova

Czy motywy z ulubionych spektakli mogą towarzyszyć na co dzień -  w domu, w pracy, w szkolnych obowiązkach, a nawet na zakupach? Oczywiście, że tak! Opera Nova ma serię gadżetów, które mogą służyć naszym Melomanom - tym najmłodszym, jak i dorosłym. Do wyboru są: bawełniane torby, kubeczki, notesy, opaski odblaskowe, chusteczki z mikrofibry do okularów, zestaw kredek czy linijki z ołówkami albo podkładki pod komputerowe myszki...

W naszym Butiku Operowym godne polecenia są również wydawnictwa multimedialne operowych dzieł i baletu produkcji Opery Nova. Hitem są plakaty spektakli i BFO, przygotowywane przez znanych grafików i plakacistów.  Mamy także wyjątkowe pamiątki, jak chociażby medal wydany z okazji 50-lecia Opery Nova. Znajdziecie też propozycje na upominki (dla siebie lub innych) w postaci breloczków, magnesów czy wachlarzy. 

Część naszych gadżetów zabraliśmy na Wyspę Młyńską, by je Państwu zaprezentować w poniższej galerii fotograficznej. Wszystkie znajdziecie w naszym Butiku Operowym. Polecamy!

Torba bawełniana z grafiką spektaklu Opery Nova jest stylowa, praktyczna i oczywiście ekologiczna. Do wyboru mamy torby z nadrukami: Alicja w Krainie Czarów, Coppelia (na zdjęciu), Operowy zawrót głowy oraz Dziadek do orzechów.

Fot. Justyna Tota

Ulubiona kawa czy herbata z operowego kubeczka smakuje jeszcze lepiej, co może potwierdzić Kapitan łodzi Bydgoszczanka, który zabiera mieszkańców i turystów w rejsy, by z rzeki podziwiać m.in. Operę Nova.

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Który tytuł wybrać: Manru Paderewskiego, Halkę Moniuszki, Rusałkę Dworzaka, a może Zniewolony umysł w choreografii Roberta Bondary? Naszym zdaniem, warto obejrzeć wszystkie nasze produkcje! 

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Wachlarz – atrybut każdej damy. Szczególnie przydatny w upalne dni, jednak niezależnie od aury na zewnątrz, wachlarz może być dekoracją w salonie lub pamiątką. Ten z Butiku Operowego ma drewnianą konstrukcję - po jego rozłożeniu z jednej strony ukazuje się naszym oczom scena z Barona cygańskiego z okazałym żyrandolem i gigantycznymi ażurowymi schodami, z drugiej strony – krajobraz gmachu Opery Nova nad Brdą.

Fot. Justyna Tota

Breloczki z operowymi motywami – lekkie, niewielkie i miłe dla oka pamiątki z wieczoru pełnego artystycznych wrażeń w Operze Nova.

Fot. Justyna Tota

Odblaskowe opaski Operowego zawrotu głowy z myślą o najmłodszych melomanach, by wieczorami byli widoczni oraz bezpieczni w drodze, np. ze szkoły.

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Irena Jarocka, która w Bydgoszczy wystąpiła z koncertem m.in. na scenie Opery Nova, spogląda ze swej ławeczki na nasz gmach od strony rzeki. Taki widok zamieściliśmy też na jednej z operowych podkładek.  

Fot. Justyna Tota

Chusteczki do czyszczenia okularów niczym widokówka z malowniczo położoną nad Brdą Operą Nova w ciepłym blasku słońca. 

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Torba bawełniana z grafiką ulubionego spektaklu Opery Nova jest stylowa, praktyczna i oczywiście ekologiczna. Do wyboru mamy torby z nadrukami: Alicja w Krainie Czarów (na zdjęciu), Coppelia, Operowy zawrót głowy oraz Dziadek do orzechów.
Fot. Justyna Tota

Magnesy mogą być propozycją na upominek lub miłą dla oka pamiątką z Opery Nova.

Fot. Justyna Tota

Kubeczek i podkładki z motywem Dziadka do orzechów 
Fot. Simona Skrebutėnaitė

Rybce nad Brdą przypadła do gustu nasza torba bawełniana z grafiką promującą spektakl baletowy Dziadek do orzechów

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Zestaw naszych notesików w usztywnianych oprawach lub z magnesami, by notatki móc przymocować, np. na lodówkę. 

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Najmłodsi Melomani kredkami z Operowego zawrotu głowy mogą narysować muzyczne przygody Pani Kropki i Pana Wykrzynika! 

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Z motywem Dziadka do orzechów mamy nie tylko kubeczek, ale również eleganckie torebki - w sam raz na zapakowanie prezentów nie tylko pod choinkę.

Fot. Simona Skrebutėnaitė

Drewniana linijka Opery Nova z ołówkiem - przydatna rzecz, nie tylko w szkole!

Fot. Simona Skrebutėnaitė